پیش خرید خانه در ونکوور کانادا


 محسن صانعی  |   تاریخ بروز رسانی 25 ژانویه 2023


در اوایل شیوع کرونا خریداران مثل سال 2007 منتظر افت شدید قیمت خانه بودند. اما اتفاق عجیبی افتاد و قیمت‌ها سر به آسمان گذاشت. فقط کسانی از این تورم در امان ماندند که بر خلاف جریان شنا کرده بودند.

پیش خرید در برنابی ونکوور - نکات و قوانین South yard Burnaby

پیش خرید همیشه یکی از گزینه‌های پر طرفدار برای سرمایه‌گذاری و خرید خانه در ونکوور بوده است. ولی منظور از پیش خرید خوب چیست؟ چه نکاتی را رعایت کنیم که برنده شویم؟ از همه مهم‌تر، چه کسانی نباید پیش خرید کنند؟

نحوه‌ی پیش خرید هم می‌تواند ضامن سودآوری خریداران باشد و هم بلای جان آن‌ها!

این همان چیزی است که در این مقاله به طور کامل و کاربردی بررسی می‌کنیم.

پس اگر به پیش خرید فکر می‌کنید، تا آخر مقاله با من همراه باشید.

پیش خرید خانه در ونکوور

اول ببینیم که پیش خرید چه مزیتی دارد و برای چه کسانی مناسب است؟

 1. اگر down payment تان حاضر نباشد: اگر پیش خرید کنید، فرصت کافی برای پس‌انداز دارید. اگر در این فاصله خانه گران شود، نه تنها ضرر نمی‌کنید بلکه سود هم می‌کنید.
 2. نظم مالی: وقتی پیش خرید می‌کنید، منابع مالی خود را بهتر مدیریت می‌کنید. این موضوع حتی در درآمد شما هم تاثیر مثبت می‌گذارد.
 3. اگر تازه وارد هستید: معمولا اوایل ورود درآمدتان پایین است و احتمالا درآینده بیشتر می‌شود. با پیش خرید عملا خود را در برابر تورم بیمه می‌کنید.
 4. اگر PR ندارید: اگر خرید کنید باید 20 درصد مالیات مختص خارجی‌ها را بدهید. اما اگر پیش خرید کنید، فرصت کافی برای گرفتن PR دارید. زیرا ملاک این مالیات وضعیت اقامتی شما در زمان تحویل واحد است. البته این موضوع تا پایان سال 2025 با اعمال محدودیت‌هایی قابل اجرا است. اگر می‌خواهید بدانید این قانون شامل شما می‌شود یا خیر، به انتهای مقاله، قسمت استثناهای ممنوعیت پیش خرید، مراجعه کنید.

در زمان پیش خرید، برای انتخاب شرکت‌ سازنده این 4 موضوع را لحاظ کنید:

 1. کیفیت ساخت در قیمت واحد و سود شما است. الزاما قیمت کم به معنی خرید خوب نیست.
 2. رعایت زمان‌بندی و تحویل به موقع.
 3. شرایط پرداخت مبلغ به شرکت سازنده.
 4. سابقه‌ی شرکت سازنده (می‌توانید از ریلتور خود بپرسید یا در گوگل سرچ کنید).

در اینجا اسم چند شرکت معتبر و خوشنام در ونکوور را برایتان می‌نویسم:

Anthem ،Bosa ،Marcon ،Townline ،Polygon

پیش خرید ملک در ونکوور یکی از روش های آسان خانه دار شدن است.


بیشتر بخوانید: راهنمای خرید خانه در کانادا


مراحل پیش خرید ملک در ونکوور

قدم اول (تعریف درست پیش خرید): خرید "حق مالکیت" یک واحد و متعلقاتش از مشاعات پیش از تکمیل ساخت آن را پیش خرید می‌گوییم.

قدم دوم (معرفی ملاک‌ها و معیارها): معمولا خریداران به همراه مشاور خود به presentation center شرکت‌های سازنده می‌روند. سازندگان در آنجا خدماتشان را معرفی می‌کنند و کیفیت محصول نهایی را نشان می‌دهند. خریداران نیز پس از برسی نقشه، موقعیت مکانی، زمان تحویل، پرتی واحد، قیمت کل، قیمت هر اسکوئر فوت، متراژ بالکن و نحوه پرداخت مبلغ دپازیت (deposit) اقدام به خرید می‌کنند.

قدم سوم (تصمیم گیری): از نوشتن غافل نشوید، نوشتن برای پیش خرید مانند بو کردن قهوه برای خرید ادکلن است. به همین دلیل جدولی ساده و کارآمد آماده کرده‌ام که در زمان پیش خرید به کلاینت‌هایم می‌دهم تا بهتر تصمیم بگیرند. اگر شما هم این جدول را می‌خواهید، در واتز اپ کنار صفحه پیام دهید تا برایتان بفرستم.

قدم چهارم (عقد قرارداد): وکلای شرکت سازنده متن قرارداد را آماده می‌کنند. شما به همراه مشاورتان آن را می‌خوانید و امضا می‌کنید. سپس آن را به نماینده قانونی شرکت می‌فرستید (معمولا یک ساعت تا یک روز کاری طول می‌کشد).

معمولا قراداد کاملا به نفع شرکت‌های سازنده تنظیم می‌شود. اینجاست که انتخاب شرکت معتبر اهمیت دوچندان پیدا می‌کند. در این مرحله قسط اول پیش پرداخت را به سازنده می‌دهید.

قدم پنجم (فرصت طلایی): یک هفته بعد از عقد قرارداد فرصت دارید تمام مدارک را مرور کنید. اگر به هر دلیلی منصرف شدید (rescind)، سازنده باید پول شما را بدون هیچ غرامتی پس دهد. 

اینجا دو نکته داریم: 1.چانه زنی و گرفتن امتیاز را در قدم سوم و نهایتا چهارم انجام دهید و به این مرحله موکول نکنید. 2.صورت‌جلسه‌ی لغو قرارداد (rescission letter) را تنظیم و تمام طرفین آن را امضا کنند.

کارگاه آموزشی خرید خانه در ونکوور

قدم ششم (قبل از تحویل): قبل از تحویل واحد، ریلتورتان از آن بازدید می‌کند. شما هم می‌توانید همراه او باشید. هر جا که اشکالی دیدید، با چسب‌های سبز رنگ مشخص کنید تا قبل از تحویل رفع شود. (عکس و فیلم فراموش نشود).

قدم هفتم (انتقال سند title): چند روز قبل از انتقال سند، دفترخانه (notary public) یا وکیلتان برگه‌ای به شما می‌دهند. در این برگه تمام هزینه‌ها (مانند قیمت خرید، هزینه انتقال و مالیات) نوشته شده است.

مبلغ پیش پرداخت از آن کم می‌کنند و مانده را به شما اعلام می‌کنند. قبل از روز انتقال سند بخشی از پول را پرداخت می‌کنید و بانک هم الباقی آن را به دفترخانه می‌پردازد. سپس دفترخانه تمام هزینه‌ها را تقسیم می‌کند. پس نیاز نیست مثل ایران ده جا بروید و پول هرکدام را جدا جدا بدهید.

هیچ سرمایه گذاری بدون در نظر گرفتن قوانین آن عاقلانه نیست و شاید بهای زیادی داشته باشد. پس بعد از این ویدیو "قوانین پیش خرید خانه در ونکوور" و "نکات ضروری پیش خرید خانه در ونکوور" را حتما بخوانید.

برای دیدن ویدئو 6 نکته کاربردی پیش خرید در ونکوور در سایت آپارات کلیک کنید


اگر قصد فروش خانه در ونکوور را دارید، با سرای ونکوور جهت دریافت مشاوره تماس بگیرید.


قوانین پیش خرید خانه در ونکوور کانادا

آشنایی با قانون به قدرت تصمیم گیری و چانه‌زنی شما کمک می‌کند. پیش خرید ملک در بریتیش کلمبیا تابع قانون Real Estate Development Marketing Act است. در این قانون حقوق سازنده و خریدار تعریف شده است. 

البته به نظرم بهتر است با شرکتی کار کنید که کار به دعوای حقوقی نکشد. ولی دانستن این موارد قبل از بیان "نکات مهم در پیش خرید آپارتمان در ونکوور" ضروری است.

دانلود کتاب راهنمای گام به گام خرید خانه در کانادا

تمدید زمان اتمام ساخت (Completion Date Extensions)

تاریخ اتمام پروژه (Completion Date) در قرارداد قید می‌شود. خریداران تصور می‌کنند که واحدشان باید حتما در آن تاریخ آماده باشد. اما اغلب اوقات در قرارداد تاریخ Outside Date نیز ذکر می‌شود. سازنده با افزودن این بند اعلام می‌کند که اگر نتواند پروژه را در تاریخ Completion Date  تمام کند، قطعا آن را تا تاریخ Outside Date تکمیل می‌کند.

شاید تصور کنید که اگر پروژه در تاریخ Completion Date به اتمام نرسد، قرارداد نقض شده است. اما در واقع اگر پروژه در تاریخ Outside Date تکمیل نشود، قرارداد نقض می‌شود. البته سازنده می‌تواند قرارداد را طوری تنظیم کند که بتواند تاریخ Outside Date را نیز تمدید کند.

تمدید مهلت اتمام ساخت در پیش خرید خانه در ونکوور

تعویض مصالح به کار رفته

یکی از نگرانی‌های رایج خریداران، عدم تشابه واحد ساخته شده با وعده‌های سازنده است. معمولا بندی در قرارداد پیش خرید وجود دارد که طبق آن شما در برابر وعده‌های غیر مکتوب هیچ حقی ندارید.

یعنی اگر واحد شما مشابه تصاویر بروشور یا وب سایت شرکت سازنده نباشد، سازنده هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد؛ مگر وعده‌های سازنده مکتوب باشد. البته اگر دولت ضوابطی را وضع کرده باشد، سازنده ملزم به تبعیت از آن است.

مشاور شما می‌تواند به سازنده بگوید که این بندها را به قرارداد اضافه کند. البته اگر بازار پر رونق باشد، سازنده نیازی به مذاکره با شما ندارد. زیرا در این بازار افراد زیادی به پیش خرید خانه علاقمند هستند. اما همیشه جای چانه زنی وجود دارد و شانس این را داریم که حداکثر منافع را بدست بیاوریم.

عضویت در خبرنامه سرای ونکوور

واگذاری قبل از تحویل (Assignment)

بسیاری از افراد به این فکر می‌کنند که فعلا پیش خرید کنند و اگر در آینده نتوانند وام بگیرند، آن را بفروشند. اگر شما نیز چنین فکری دارید، چند نکته را باید در نظر بگیرید.

 1. معمولا سازنده تا زمانی که تمام واحدهای خود رو نفروشد، به شما اجازه فروش نمی‌دهد. حتی بعد از آن هم به شما اجازه تبلیغات وسیع نمی‌دهد. بنابراین پیدا کردن مشتری ساده نیست.
 2. این کار هزینه‌هایی دارد که شاید سود شما را از بین ببرد یا حتی سرمایه گذاری شما را زیان‌ده کند. یکی از این هزینه‌ها Assignment fee است. حتما عدد آن را چک کنید و چانه بزنید (این عدد طبق سیاست‌های شرکت سازنده تعیین می‌شود و معمولا 1 تا 4 درصد مبلغ کل خرید است).

اگر هنوز اقامت دایم نگرفته‌اید، می‌توانید واحد را به نام یکی از افراد درجه یک مثل پدر و مادر، فرزند و یا خواهر و برادر انتقال دهید. در این صورت یک Assignment fee هم وجود دارد که به آن Arm length می‌گوییم و مبلغی است که شرکت سازنده از شما می‌گیرد (معمولا 1000 دلار یا کمتر). 

اگر تا زمان تحویل اقامت نگرفتید، آن را به اسم بستگانتان منقل کنید تا از پرداخت مالیات 20 درصدی خارجی‌ها معاف شوید. البته تبصره‌هایی برای این مالیات وجود دارد (بعد از دیدن این ویدیو و در انتهای مقاله، "دوازده نکته ضروری" را حتما بخوانید).

نکات مهم در پیش خرید خانه در کانادا

اما بدانید که خار و گل کنار هم هستند. در مقاله‌ی معایب و مزایای پیش خرید در کانادا بطور کامل این‌ها را بررسی کرده‌ام و اینجا بابت معایب به شما راهکار می‌دهم. اصولا شما واحدی را می‌خرید که ندیده‌اید. بنابراین انتخاب نقشه‌ی خوب و برآورد درست از آینده آن به دقت و تجربه نیاز دارد.

مواردی که باید حتما بررسی شوند:

 1. چشمانتان را ببندید. نقشه‌ی مبله را تجسم کنید و در آن راه بروید.
 2. حتما کل مسیر دسترسی به واحد و آنچه در اطراف واحد هست را بررسی کنید (floor plate).
 3. برای اطمینان از ویو، طرح تفصیلی (zoning) اطراف و مخصوصا روبروی واحد خود را بررسی کنید. اگر درختی دیدید، آن را ده متر بلندتر در نظر بگیرید؛ زیرا سرعت رشد درخت در اینجا زیاد است. 
 4. از داخل show room تا می‌توانید عکس و فیلم بگیرید. هرچیزی که می‌بینید مطمئن شوید که داخل واحد شما هم همان خواهد بود. بعنوان مثال سایز گاز و یخچال می‌تواند در واحدهای یک خوابه و دو خوابه متفاوت باشد.
 5. ارتفاع سقف را حتما بپرسید و بدانید کجاهای آن پایین آمدگی دارد. مخصوصا که معمولا show room ها یا سقف ندارند یا بلندتر از واحد تحویلی هستند.
 6. آدرس پروژه را بگیرید و با ریلتور خود به آنجا بروید. مزایا و معایب منطقه را در روزهای مختلف هفته، از ساکنین بپرسید. 

البته شاید بعضی از این موارد برایتان مهم نباشد. ولی یادمان باشد سازنده و مشاور املاک پول خود را خواهند گرفت. اما همه‌ی این موارد در ارزش واحدی که تحویل می‌گیرید و در نتیجه در سود و زیانتان از سرمایه گذاری در املاک ونکوور تاثیر خواهد گذاشت. بنابراین حتما پاسخ این سوالات را از مشاور خود بخواهید.

اطلاع از پیش خریدهای ونکوور

تفاوت پیش خرید در ایران و کانادا: در ایران پیش خرید ریسک‌هایی دارد که خوشبختانه این مسایل تا حد زیادی در کانادا حل شده است.

 1. سوخت پول: در ایران پول را به سازنده می‌دهیم. اگر سازنده به هر دلیلی پول را ببرد، باید سال‌ها در دادگاه رفت و آمد کنیم. اما در کانادا پول را به یک حساب امانی واریز می‌کنید. بانک هم طبق آمار فروش و پیشرفت کار به شرکت سازنده وام می‌دهد. در کانادا بانک روی این موارد نظارت جدی دارد.
 2. ضعف ساخت: در ونکوور شرکت‌های سازنده باید کیفیت ساخت و مصالح مصرفی ساختمان را از نظر فنی ضمانت و بیمه کنند. بعنوان مثال مصالح و نیروی کار حداقل به مدت 2 سال، نمای ساختمان (building envelope) به مدت 5 سال و سازه‌ی آن به مدت 10 سال تحت پوشش قرار می‌گیرند.
 3. تاخیر در تحویل: تقریبا یا تاخیر نداریم یا تاخیر کوتاه و چندماهه داریم. البته در موارد خیلی کم هم شده که شرکت‌های نامعتبر تاخیرهای بیشتر هم داشته‌اند.
 4. مشکل سند: سیستم ثبت ونکوور تابع روش بسیار دقیق تورن است. حتی اگر تقلب یا جعلی پیش بیاید (که به ندرت اتفاق می‌افتد) بیمه آن را تقبل می‌کند. پس خریدار مالکیت و تصرف خود را حفظ می‌کند.
 5. فروش واحد به چند نفر: تمام واحدهای فروخته شده ثبت می‌شوند. پس امکان فروش یک واحد به چند نفر وجود ندارد.

البته پیش خرید آپارتمان در ونکوور معایبی نیز دارد. همیشه مزایا و معایب با هم است. من چون دوست دارم کمکتان کنم که با چشمان باز تصمیم بگیرید، در ادامه همه‌ی موارد را برایتان آورده‌ام.

اطلاعات یک پیش خرید

هر شرکت سازنده برگه‌ی price sheet مخصوصی دارد که در پایین یک نمونه از آن را برای شما گذاشته‌ام. در این برگه اطلاعات مفیدی مانند موارد زیر وجود دارد:

 • شروع قیمت‌ها برای هر تیپ از واحدها به تفکیک
 • میزان و زمان پرداخت هر قسط
 • زمان تحویل
 • هزینه‌ی واگذاری پیش از تحویل
 • پیش‌بینی شارژ ماهیانه (معمولا تغییر می‌کند)
 • پارکینگ و انباری (معمولا یک ستاره کنار آن‌ها هست)

موارد ستاره دار برعکس اینکه معمولا ریز نوشته می‌شوند اهمیت زیادی دارند

پیش خرید خانه در ونکوور

دوازده نکته‌ی ضروری که باید قبل از پیش خرید ملک در کانادا بدانیم:

 1. مبلغ کل پیش پرداخت معمولا بین سه ماه تا دو سال از عقد قرارداد دریافت می‌شود. این مبلغ معمولا برای شهروندان و کسانی که PR دارند برابر 5 تا 20 درصد، و برای سایرین بین 15 تا 30 درصد کل مبلغ خرید است. 
 2. مقدار پیش پرداخت تابع شرایط سازنده، شرایط بازار، فاصله‌ی زمانی تا تحویل است (هرچه نزدیک‌تر باشد پیش پرداخت کمتری لازم دارید).
 3. قیمت را با در نظر گرفتن مالیات GST بسنجید.
 4. برای کسب حداکثر سود، خانه‌ای را بخرید که می‌خواهید در آن ساکن شوید و دو سال بعد از تحویل بفروشید.
 5. روی واگذاری (Assignment) حساب نکنید معمولا بسیار پیچیده و پر هزینه است. حتی شاید سرمایه گذاری شما را زیان‌ده کند. فقط در شرایط فورس ماژور به واگذاری فکر کنید.
 6. بعد از تحویل، واحد را خالی نگذارید. یا خودتان ساکن شوید یا اجاره دهید. چون ممکن است مالیات Empty home tax و دوباره مالیات GST به شما تعلق بگیرد. یعنی عملا قیمت فروش و سودتان تحت تاثیر قرار می‌گیرد.
 7. معمولا رنگ‌های روشن پر طرفدارتر است و واحد را بزرگ‌تر نشان می‌دهد. البته این سلیقه‌ایست و شما باید ببینید که چه ترکیب رنگی را دوست دارید.
 8. فرض کنیم در زمان تحویل اقامت دایم ندارید و نمی‌توانید به بستگان درجه یک هم انتقال دهید (Arm length assignment). در این صورت، اگر تا یک سال بعد از انتقال سند اقامت دایم گرفتید، می‌توانید مالیات اضافه را پس بگیرید. 
 9. قبل از پیش خرید از مشاورتان بخواهید چشم انداز وام و گزینه‌هایی که در آینده دارید را برایتان توضیح دهد. 
 10. اگر درآمد شما وام مورد نیازتان را پوشش می‌دهد ولی به دلایل مختلف نمی‌خواهید خانه یا آپارتمان آماده بخرید، بانک‌ها در بعضی از پیش خریدها به شما گواهی تایید وام را می‌دهند. حتی نرخ و شرایط وام را هم در آنجا ذکر می‌کنند. اگر در زمان آماده شدن واحد نرخ سود بانکی بیشتر شده باشد، به شما نرخ پایین‌تر که روز اول در گواهی قید شده است را می‌دهند. حتی اگر نرخ سود کمتر شد، برای شما هم با نرخ پایین‌تر حساب می‌کنند.
 11. با پیش خرید خانه در ونکوور، شاید از پرداخت مالیات انتقال ملک (PTT) معاف شوید. به شرطی که ارزش خانه‌ی مورد نظر برابر و یا کمتر از 750،000 دلار باشد.
 12. یکی از مزایای پیش خرید، حق انتخاب است. می‌توانید از بین نقشه‌های متنوع یکی را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید طبقه‌ی دلخواه و تم رنگ مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کنید. بنابراین با انتخاب هوشمندانه حداکثر استفاده را از این شرایط ببرید.

استثناهای ممنوعیت خرید در کانادا

همان‌طور که احتمالا شنیده‌اید، از یکم ژانویه 2023 تا دو سال بعد، افراد خارجی نمی‌توانند در کانادا ملک مسکونی بخرند. اما این قانون استثنائاتی هم دارد.

کسانی که اقامت موقت دارند، اگر شرایط زیر را داشته باشند می‌توانند در کانادا خانه بخرند:

دانشجویان، اگر:

 • در یک موسسه‌ی آموزشی که DLI دارد، تحصیل کنند. 
 • پیش از خرید، فرم اظهارنامه مالیات بر درآمد 5 سال را ارسال کرده باشند. 
 • در 5 سال قبل از خرید، هر سال حداقل 244 روز در کانادا بوده باشند. 
 • قبلا ملک مسکونی‌ای در کانادا نخریده باشند.
 • خانه‌ای بخرند که قیمت آن بیشتر از 500,000 دلار نباشد. 

افرادی که در کانادا کار می‌کنند: 

 • اجازه‌ی کار در کانادا را داشته باشند.
 • در 4 سال پیش از خرید، حداقل 3 سال تمام وقت در کانادا کار کرده باشند و فرم اظهارنامه‌ی مالیاتی‌شان را نیز ارسال کرده باشند. 
 • قبلا ملک مسکونی‌ای در کانادا نخریده باشند.

پناهندگان، اگر: 

 • اگر به آن‌ها پناهندگی داده شود و یا طبق قانون Immigration and Refugee Protection Act, 2001 تحت محافظت قرار داشته باشند. 

متقاضیان پناهندگی و افرادی که از بحران‌های بین المللی فرار می‌کنند، اگر:

 • اگر طبق قانون Immigration and Refugee Protection Act درخواست پناهندگی دهند، اگر واجد شرایط باشند و درخواست آن‌ها به بخش حفاظت از پناهندگان Refugee Protection Division ارجاع شده باشد. یا
 • اگر طبق قانون Immigration and Refugee Protection Act و بر اساس سیاست‌های بشردوستانه (مبنی بر ایجاد پناهگاه برای کسانی که از جنگ فرار می‌کنند)، اقامت موقت را دریافت کرده باشند. 
 • دیپلمات‌های خارجی رسمی در کانادا، اگر:
 • اگر گذرنامه‌ای دارند که از طرف رئیس Chief of Protocol of Canada دارای پذیرش دیپلماتیک، پذیرش کنسولی، پذیرش رسمی و یا پذیرش نماینده ویژه باشد. 

ماده 35 حقوق – بومیان و جوامع

این مقررات به صراحت بیان می‌کند که اگر این ممنوعیت در تضاد با ماده 35 قانون Constitution Act (1982) باشد، اعمال نمی‌شود.

ماده 35، بومیان کانادا و حقوق آن‌ها (treaty rights) را به رسمیت می‌شناسد. این حقوق شامل حق مالکیت زمین، حق تصرف و استفاده از زمین‌ها و منابع، اختصاص زمین برای استفاده‌ی انحصاری بومیان، خودگردانی و حقوق فرهنگی و اجتماعی است.

استثنائات برای برخی از ملک‌ها

قانون ممنوعیت خرید خارجی‌ها به املاک مسکونی‌ای که خارج از محدوده‌ی Census Metropolitan Area یا Census Agglomeration قرار دارند، اعمال نمی‌شود.

یعنی اگر اقامت دایم ندارید یا شهروند نیستید، می‌توانید در این محدوده‌ها خرید کنید. حال بیایید ببینیم منظور از این محدوده‌ها چیست؟ 

هر دو محدوده‌ی Census Metropolitan Areas و Census Agglomerations توسط یک یا چند شهرداری کنار هم تشکیل می‌شوند.

یک منطقه Census Metropolitan Areas باید حداقل 100,000 نفر جمعیت داشته باشد که باید از این تعداد 50,000 نفر یا بیشتر در مرکز زندگی کنند. جمعیت در هسته‌ی مرکزی یک منطقه‌ی Census Agglomeration  باید حداقل 10,000 نفر باشد. 

برای تعیین اینکه آیا یک ملک مسکونی در محدوه‌ی Census Metropolitan Areas یا Census Agglomeration قرار گرفته است، می‌توان به نقشه‌های مرجع Standard Geographical Classification (به اختصار SGC) و نقشه‌های مرجع Statistics Canada’s Census Tract  مراجعه کرد. 

امیدوارم در این راه موفق باشید و کمکی ولو کوچک کرده باشم که یک پیش خرید عالی بکنید و روزی شما را ببینم که از زندگی در خانه‌ی نو و با امکانات به روز و شیک که طبق سلیقه‌ی خودتان دیزاین شده است لذت می‌برید. به اشتراک گذاشتن نظرات‌تان در پایین صفحه قطعا برای ما بسیار ارزشمند است و به بقیه‌ی خواننده‌های این مقاله کمک می‌کند.

آیا به نظر شما پیش خرید می تواند سرمایه گذاری خوبی باشد؟ به نظر شما کدام منطقه ی ونکوور در آینده رشد بیشتری می کند؟ لطفا نظر خود را در پایین همین صفحه با بقیه ی خوانندگان و ما درمیان بگذارید.

نیاز به دریافت مشاوره رایگان برای پیش خرید آپارتمان دارید؟

برای استفاده از مشاوره تخصصی می‌توانید از طریق چت واتساپ، تلگرام یا اینستاگرام با ما در ارتباط باشید. در هر جای ونکوور بزرگ که باشید، ما می‌توانیم بهترین فرصتهای سرمایه گذاری در املاک را به شما معرفی کنیم.

همچنین می‌توانید با شماره موبایل آقای محسن صانعی 0016045064706 یا شماره دفتر ما 0016049849711 تماس بگیرید. اگر ساکن ونکوور هستید می‌توانید به صورت حضوری به دفتر ما مراجعه کنید.


در صورت تمایل به داشتن اطلاعات و توضیحات بیشتر درباره مطالب این صفحه، شرایط پروژه‌های خوب موجود در بازار ونکوور و یا هم فکری برای پیش خرید، خوشحال می‌شوم کمکی کنم و برای خانه دار شدن شما با هم گپی بزنیم.

ارادتمند شما

محسن صانعی

(روش‌های ارتباط با ما)